Den Braven tekutá lepenka 2K, 7 kg

Kód: 7102
Neohodnoceno
750,20 Kč –37 %
63420b6ed7431fd3d4583480a9d4c8c0
750,20 Kč –37 % 468,27 Kč / ks 387 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Tekutá lepenka

Prvotřídní cementová hydroizolace pod obklady a dlažbu. Ideální hydroizolační nátěr na balkóny, terasy, lodžie, sklepní prostory, ale i do koupelen, sprchových koutů a dalších prostor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produkt

Jde o dvousložkový, trvale pružný, hydroizolační nátěr, na bázi disperze a směsi modifikovaných přísad s cementem. Po vytvrzení vytváří hydroizolační membránu. Tekutá lepenka je vhodná pro izolaci objektů s nízkým radonovým indexem.
Pro hydroizolace zděných, betonových, železobetonových konstrukcí, lehčených betonů, na potěry, mazaniny, omítky, zdicí materiály z pálených cihel, desky CETRIS a sádrokartonové konstrukce. Tekutá lepenka je trvale pružná dvousložková hydroizolační těsnicí hmota, vhodná pod dlažby balkónů, teras a lodžií. Určena na hydroizolace pod obklady a dlažbu v koupelnách, bazénech nebo vodních nádržích na užitkovou vodu. Díky extrémně vysoké přilnavosti k podkladům a pružnosti je tekutá lepenka vhodná i do skladby vytápěných podlah nad i pod topné médium. Vhodná pro izolace sklepních prostor, opěrných zdí. Jedno balení obsahuje sypkou a tekutou složku. Odolává tlakové vodě. Pro zvýšení účinnosti tekuté lepenky se vkládají do rohů, koutů a dilatačních spár těsnicí pásy a průchody.
Vlastnosti:
Vysoká přilnavost, ke stavebním materiálům, na vodorovné i svislé plochy
Vhodná pro nadzemní i podzemní aplikace, novostavby i rekonstrukce
Vysoce flexibilní
Prvotřídní vodotěsnost
Po vytvrzení trvale pružná, odolná proti povětrnostním vlivům
Mrazuvzdorná
Odolná chlorované vodě
Interiér a exteriér
Odolává tlakové vodě