Vrtačka AKU s příklepem FESTA "BRUSHLESS"SHARE20V baterie 2 a 4Ah, nabíječka, kufr
Kód: 2112
Neohodnoceno
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • vrtací AKU šroubovák s příklepem BRUSHLESS - bezkartáčový (bezuhlíkový) motor s velkým výkonem 80 Nm
  • otáčky 0 - 550 / 0 - 2000 min -1, sklíčidlo 2 - 13 mm, hmotnost bez baterie 1.4 kg
  • FESTA SHARE 20 V - AKU vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-ion batarie 2.0 Ah a 4.0 Ah ve všech strojích takto označených
  • v praktickém setu v kufru je kromě AKU vrtačky také - baterie 4.0 Ah, baterie 2.0 Ah, rychlonabíječka 2.4 A, přídavná rukojeť