Vrtačka AKU s příklepem FESTA "BRUSHLESS" SHARE20V (bez baterie a nabíječky)
Kód: 7125
Neohodnoceno
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • vrtací AKU šroubovák s příklepem BRUSHLESS - bezkartáčový (bezuhlíkový) motor s velkým výkonem 80 Nm
  • otáčky 0 - 550 / 0 - 2000 min -1, sklíčidlo 2 - 13 mm, hmotnost bez baterie 1.4 kg
  • FESTA SHARE 20 V - AKU vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-ion batarie 2.0 Ah a 4.0 Ah ve všech strojích takto označených
  • dodáváno bez baterie a nabíječky, lze objednat baterie 2.0 Ah - 28080, baterie 4.0 Ah - 28081, nabíječka 2.4 A - 28085, nabíječka 4.0 A - 28086